MERAK ETTİKLERİNİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dolunay Özeren'e sıkça sorulan soruların bazı cevapları aşağıdadır:

Kursun tamamını izledikten sonra, “Kurs Detayı” sayfasındaki “Kursu Bitir” butunona basıp, “Sertifikayı Görüntüle” demeniz yeterlidir. Sonrasında sertifikanızı indirebilir, çıktısını alabilir ve paylaşabilirsiniz.

Kursu sadece bir kez satın almanız yeterlidir. Tekrar ücret ödemeden videolara, kaynaklara, linklere, dosyalara ulaşabilir, sorularınızı sorabilir ve gelecek güncellemelerden faydalanabilirsiniz.

Elbette. Kursta aklınıza takılan her yeri videonun altına yazabilirsiniz. Eğitmen Dolunay Özeren sorularınıza yaklaşık 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır. Soru sorma hakkınız sınırsızdır.

Türkiye’nin en güvenilir ödeme kuruluşu İyzico ile güvenle ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemiz ile paylaşılmaz.

Dolunay Özeren, e-ticaret ve dijital pazarlama alanında yıllardır edindiği sektör tecrübesini 10.000’in üzerinde öğrenci ile paylaşan, e-ticaret eğitmenidir.

Yüksek cirolar yapan bir Trendyol mağazasına sahip olun.

Eğitim içeriklerini izleyerek: Sıfırdan kendi şirketini nasıl kurabileceğini, devlet desteklerini alabileceğini ve Trendyol mağazanı nasıl oluşturabileceğini öğreneceksin. Bu sayede, devamlı büyümekte olan e-ticarete, Türkiye'nin en büyük platformu ile giriş yapacaksın.

50% İNDİRİM
45 TL İNDİRİM
40% İNDİRİM
35 TL İNDİRİM
30% İNDİRİM
25 TL İNDİRİM
20% İNDİRİM
PAS
Trendyol ile E-ticaret Eğitimine İNDİRİM KAZAN!
Hemen E-posta adresinizi yazarak çarkı çevirin. İndirim kazanmak bu kadar kolay!
*Her kullanıcı 1 kez çevirebilir.
*Hile yapan kullanıcılar engellenir.